Mata filtracyjna Hydro Stop Magenta

Z gamy mat filtracyjnych mata filtracyjna Hydro-Stop jest optymalnym produktem do skutecznego oddzielania mgły farby od cząstek suchej farby z farb wodnych. Łączy w sobie pozytywne właściwości zielonej maty filtracyjnej Paint-Stop i żółtej wersji Dust-Stop.

Obszary zastosowań mat filtracyjnych

Filtracja za pomocą filtrów Hydro-Stop jest konieczna do ochrony urządzeń i systemów powietrza wylotowego, takich jak wentylatory i silniki, przed szkodliwymi osadami farby. Są one wykorzystywane w tym celu zwłaszcza w przemyśle samochodowym lub w zakładach lakierniczych przy produkcji mebli i maszyn.

Właściwości materiału i zalety produktu

Maty filtracyjne Hydro-Stop są dostępne w grubościach 70 mm / 3”. Głównym składnikiem jest nośnik z włókna szklanego w postaci elastycznej struktury włóknistej, która pozostaje odporna na temperaturę do maksymalnie 120°C.

Sprężanie w kierunku strony czystego powietrza zwiększa zatrzymywanie cząstek mgły lakierniczej. Dzięki temu produkt ten spełnia ważne wymagania środowiskowe. Ponadto ten typ konstrukcji prowadzi do równomiernego obciążenia maty filtracyjnej Hydro-Stop.

Zapewnia to ciągły przepływ powietrza, którego nie zakłóca częściowe zatkanie. Wybór wysokiej jakości materiałów bez silikonów chroni sprzęt przed uszkodzeniem. W celu ułatwienia instalacji strona powietrza odpylającego jest oznaczona kolorami. Mata filtracyjna Hydro-Stop jest oferowana w naszym sklepie internetowym na metry, z możliwością indywidualnego docięcia – również w wersji dostosowanej do danego zastosowania.