Mata filtracyjna Hydro Stop Magenta

Z gamy mat filtracyjnych mata filtracyjna Hydro-Stop jest optymalnym produktem do skutecznego oddzielania mgły farby od cząstek suchej farby z farb wodnych. Łączy w sobie pozytywne właściwości zielonej maty filtracyjnej Paint-Stop i żółtej wersji Dust-Stop.

Obszary zastosowań mat filtracyjnych

Filtracja za pomocą filtrów Hydro-Stop jest konieczna do ochrony urządzeń i systemów powietrza wylotowego, takich jak wentylatory i silniki, przed szkodliwymi osadami farby. Są one wykorzystywane w tym celu zwłaszcza w przemyśle samochodowym lub w zakładach lakierniczych przy produkcji mebli i maszyn.

Właściwości materiału i zalety produktu

Maty filtracyjne Hydro-Stop są dostępne w grubościach 70 mm / 3”. Głównym składnikiem jest nośnik z włókna szklanego w postaci elastycznej struktury włóknistej, która pozostaje odporna na temperaturę do maksymalnie 120°C.

Sprężanie w kierunku strony czystego powietrza zwiększa zatrzymywanie cząstek mgły lakierniczej. Dzięki temu produkt ten spełnia ważne wymagania środowiskowe. Ponadto ten typ konstrukcji prowadzi do równomiernego obciążenia maty filtracyjnej.

Zapewnia to ciągły przepływ powietrza, którego nie zakłóca częściowe zatkanie. Wybór wysokiej jakości materiałów bez silikonów chroni sprzęt przed uszkodzeniem. W celu ułatwienia instalacji strona powietrza odpylającego jest oznaczona kolorami. Mata filtracyjna jest oferowana w naszym sklepie internetowym na metry, z możliwością indywidualnego docięcia – również w wersji dostosowanej do danego zastosowania.